facebook adresimiz
twitter adresimiz
instagram adresimiz
pinterest adresimiz
youtube kanalımız
Mersin Esenler Evden Eve Nakliyat - %100 Garantili Taşımacılık

Bizi Tanıyın

Esenler Nakliyat ekibi olarak, taşımacılık sektöründeki 25 yılı aşan tecrübemiz, son model nakliye araçlarımız ve 25 kata kadar ulaşabilen yük asansörümüzle Mersin’de şehir içi ve şehirler arası taşımacılık ihtiyacı olan herkese garantili ve kusursuz hizmet veren bir firmayız.

Başta evden eve nakliyat olmak üzere her türlü taşıma ihtiyaçlarınız için çözüm üreten bir firma olarak her daim yanınızdayız.

Mersin şehir içi ve şehirler arası her türlü nakliye ve taşımacılık ihtiyaçlarınız için bize dilediğiniz gün ve saatte ulaşabilirsiniz. Son model nakliye araçlarımızla kaliteli ve profesyonel taşıma hizmeti sunuyoruz. Mersin şehir içi ve şehirler arası taşımacılık ile birlikte ofis, büro, parça eşya nakliyesi gibi tüm taşıma işleriniz için bizden kesintisiz destek alabilirsiniz. En kaliteli paketleme ve ambalajlama malzemelerini kullanarak eşyalarınızı aldığımız gibi teslim ediyoruz. Alanında uzman personelimiz ile son derece titiz ve özenli bir çalışma gerçekleştiren firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet talep edebilirsiniz.

Sigortalı, ambalajlı ve garantili taşımacılık hizmetini en uygun fiyatlara almak ister misiniz? O halde doğru yerdesiniz. Bizi aramadan taşınmayın.

Günümüz dünyasında teknolojinin çok gelişmiş seviyelerde olmasına rağmen, evden eve taşınma işi her zaman olduğu gibi meşakkatli ve zor bir iş olmuştur. Bu noktada firmamız çağımıza uygun teknolojileri kullanarak, evden eve taşıma işini profesyonellik seviyelerine çıkarmıştır. Firmamız insan gücünü minimize ederek teknolojiden istifade etme yönünde kendini her geçen gün dahada geliştirmektedir. Şirket bünyesinde çalışan personellerimizin tamamı, firmanızda kadrolu çalışan, yeterli deneyim ve sertifikalara sahip personellerdir.

İyi hizmet = mutlu müşteri sloganıyla devam ettiğimiz bu yolda her zaman müşteri memnuniyetine önem vererek evden eve nakliyat işimizini layıkı ile yerine getirmekteyiz. Mersin esenler evden eve nakliyat firması şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyat, asansörlü taşımacılık, eşya depolama gibi hizmet alanları sağlamaktadır. Firmamız evden eve nakliyat sektöründe kurumsal firmaların sahip olması geregeken (k3) evden eve ve ofis taşımacılığı yetki belgesine sahip resmi bir firma unvanına sahiptir.

Tüm içerik ve görseller Mersin ESENLER Evden Eve Nakliyat firmasına aittir.    © 2010
0532 642 13 84