facebook adresimiz
twitter adresimiz
instagram adresimiz
pinterest adresimiz
youtube kanalımız
Mersin Esenler Evden Eve Nakliyat - %100 Garantili Taşımacılık
Anasayfa   /   Hizmetlerimiz   /   Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler Arası Taşımacılık

Esenler nakliyat ekibi olarak, şehir içi nakliyede olduğu gibi şehirler arası taşımacılık işlerimiz içinde aynı araç ve ekibimizle yola koyulmaktayız. Gideceğimiz ilde de yine aynı personel ile aynı kalitede taşıma hizmeti sunuyoruz. Bazı firmalar gibi dışarıdan tanımadığımız bilmediğimiz kişilere iş teslim etmiyoruz. Çünkü başkalarının hatası yüzünden firmamızın adının lekelenmesi istemiyoruz.

Mersin Esenler nakliyat olarak ev nakliye, parça eşya taşımacılığı, ofis nakliyesi gibi bir çok alanda Mersin’den başka bir ile ve başka bir ilden Mersin’e şehirler arası taşıma işi gerçekleştirmekteyiz. Şehirler arası taşımacılık işlerimizin tamamında sözleşme ve sigorta yapmaktayız. Çünkü şehir içi nakliye işine göre daha fazla yolculuk ve daha fazla risk oluşturduğu için olası problemlere karşı eşyalarınızı nakliye sigortası ile sigorta yapıyoruz. Mersin şehirler arası taşımacılık konusunda güvenli ve garantili hizmet alabileceğiniz nadir firmalardan biri olarak sizleri de bizimle çalışmaya davet ediyoruz.

Son model araçlarımızla her türlü şehirler arası taşıma işleriniz için mesafe fark etmeksizin söylenen vakitte taşıma yerinde bulunuyoruz. Müşterilerimizin en çok dikkat ettiği bir diğer nokta ise, son dakika anlaşmanın haricinde ek bir maliyet çıkarmadan nasıl sözleşme yapıldı ise şartlara bağlı kalarak aynı şekilde taşıma işimizi gerçekleştiriyoruz. Sizler de bizimle taşınmak isterseniz hemen arayın.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.


Tüm içerik ve görseller Mersin ESENLER Evden Eve Nakliyat firmasına aittir.    © 2010
0532 642 13 84