facebook adresimiz
twitter adresimiz
instagram adresimiz
pinterest adresimiz
youtube kanalımız
Mersin Esenler Evden Eve Nakliyat - %100 Garantili Taşımacılık
Anasayfa   /   Ne Yapıyoruz?   /   Sözleşme İmzalıyoruz

Sözleşme İmzalıyoruz

Hem müşterilerimiz hem de firmamızı düşünmek zorundayız. Bu nedenle, yaptığımız bütün nakliye ve taşıma işlerine ait her türlü konuşma ve anlaşmayı kağıda döküyoruz ve hiçbir şekilde mağduriyet yaşanmasına izin vermiyoruz.

En kolay evden eve nakliye ihtiyacınızdan tutunda parça eşya nakliyesine kadar, 5+1 ev eşyasından kurumsal taşımacılık, ofis ve mobilya nakliyesine varana kadar her işimiz için sözleşme yapmaktayız. Amacımız, hem müşterimizin beyanını hem de firmamızın sözlerini kayıt altına alarak gerekli görüldüğü hallerde ispat niteliğinde kullanmak. Bu şekilde, firmamız sorunsuz bir şekilde hizmet sağlamış olduğu gibi müşterimiz de sözünü aldığı taşıma hizmeti almaktadır.

İster şehir içi isterseniz şehirler arası taşıma hangi tür taşımacılık hizmeti alırsanız alın ama mutlaka sözleşmeli hizmet almayı unutmayın. Eğer bir firma size sözleşme yapma garantisi veremiyorsa demek ki bir pürüz çıktığında işinin arkasında durmayacaktır. Buradan yola çıkarak firmamızdan ne kalitede hizmet alacağınızı kestirebilirsiniz. İşimizin her daim arkasındayız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.


Tüm içerik ve görseller Mersin ESENLER Evden Eve Nakliyat firmasına aittir.    © 2010
0532 642 13 84