facebook adresimiz
twitter adresimiz
instagram adresimiz
pinterest adresimiz
youtube kanalımız
Mersin Esenler Evden Eve Nakliyat - %100 Garantili Taşımacılık
Anasayfa   /   Hizmetlerimiz   /   Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis, iş yeri ve büro malzemeleri taşımacılığı özel bir ekip ve bilgi gerektirmektedir. Aynı zamanda ofis nakliyesi için uygun araç ve ekipmanlara da ihtiyaç duyulmaktadır. Normal ev taşıma işlerinde uygulanan işlemlere ek olarak birkaç farklı hizmet daha sunulmaktadır ofis nakliyesinde. Örneğin, ofis mobilyalarının montajı ve sökülmesi için alanında uzmanlaşmış birden fazla personele ihtiyaç duyulmaktadır. Bununla birlikte evden eve nakliye işlerinde olduğu gibi ofis nakliyesi işlerinde de en iyi şekilde paketleme ve ambalaj yapılmalıdır ki taşıma sırasında eşyalar zarar görmesin.

Ofis nakliyesi işine başlamadan önce taşınma talebinde bulunan müşterimiz şahsi eşyalarını alarak geri kalan tüm işi personelimize emanet edebilir. Özel taşıma araçlarımız ve yük asansörümüzle ofisinizden asansörlü taşıma ile eşyaların indirilmesi yapılabilecek şekilde ise asansörlü araçlarla taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Aksi halde dikkatli ve özenli şekilde personel gücüyle taşınması yapılır. Kısacası, ofis mobilyalarınız ve diğer tüm eşyalarınız uzman personelimiz sayesinde dikkatli bir şekilde sökülür ve paketlenir, ardından aracımıza yüklenecek şekilde taşıması yapılır ve garantili bir şekilde gideceği yere taşınır.

Sizler de ofis ve iş yeri nakliyesi ihtiyaçlarınız için bizden taşıma hizmeti talep edebilirsiniz. Bizi aramaktan çekinmeyin.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.


Tüm içerik ve görseller Mersin ESENLER Evden Eve Nakliyat firmasına aittir.    © 2010
0532 642 13 84