facebook adresimiz
twitter adresimiz
instagram adresimiz
pinterest adresimiz
youtube kanalımız
Mersin Esenler Evden Eve Nakliyat - %100 Garantili Taşımacılık
Anasayfa   /   Blog   /   Yetkili Firma Tercih Edin

Yetkili Firma Tercih Edin

Her ne kadar iyi slogan atan bir firmaya denk gelseniz de sigortalı, sözleşmeli ve garantili hizmet vermesine dikkat ettiğiniz gibi o firmanın yetkili bir taşıma şirketi olup olmadığına da dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Zaten taşıma yetki belgesine sahip bir firma korsan olamaz. Evden eve nakliye firmaları, belirli bir sermaye ile şirket kurmuş olan oluşum olması şartı ile yetki belgesi alabilirler.

Yalnızca bir araçla nakliye hizmeti veren bir çok yeni firmanın dahi yetki belgesi bulunmamaktadır. Bu o firmaların kötü olduğu anlamına gelmez elbette fakat belgesi olan bir Mersin evden eve nakliye şirketi, el altında iş yapan veya sizi yarı yolda bırakacak korsan şirket değildir bunu anlayabilirsiniz. Yetki belgesi olması, o kuruluşun nakliye ve taşımacılık işi için belirli bir sermaye harcamış ve eksiksiz bir şekilde işini yapmaya hazır hale gelmiş olduğunu gösterdiği gibi müşterilerin de firmaya güvenmesini sağlayan bir başka faktördür. Bu nedenle, eğer eşyalarım benim için değerli diyorsanız ve emin ellere teslim etmek istiyorsanız yetki belgesi bulunan garantili ve sigortalı taşıma hizmeti veren Esenler Nakliyatı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve sorularınız için bizi aramaktan çekinmeyin. Dilerseniz whatsApp iletişim hattımızdan da destek alabilirsiniz.

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.


Tüm içerik ve görseller Mersin ESENLER Evden Eve Nakliyat firmasına aittir.    © 2010
0532 642 13 84